ELSACO / Perif. jednotky / CAN

.
kombinovaná periferní jednotka CSMC-11 (řízení krokového motorku, logické vstupy / výstupy) na sběrnici CAN | ELSACO Kolín

Jednotka CSMC-11

CSMC-11

TECHNICKÉ ÚDAJE


Binární vstupy

Izolační pevnost GO: 2500 V AC / 1 min
Uin typické podle typu: 12/24 V DC
Filtr vstupních signálů digitální: 1 ÷ 255 ms


Binární výstupy

Maximální spínané napětí: 50 V=
Max. spínaný proud: 250 mA
Izolační pevnost GO: 1500 V AC / 1 min


Napájecí napětí jednotky:
10 až 30 V DC, max. 4 W

Rozměry modulu (š x v x h):
106 x 90 x 73 mm

Rozsah pracovních teplot: -10 ÷ 50 °C


Objednací čísla

CSMC-11 EI5861

Kombinovaná periferní jednotka CANopen,
řízení krokového motorku, 8 logických vstupů, 8 výstupů SSR

katalog. list k_csmc.pdf

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA

CSMC-11 je periferní modul na sběrnici CANopen. Obsahuje obvody pro řízení krokového motoru, 8 logických vstupů a 8 tranzistorových výstupů. Výhledově se připravuje i jednotka se sériovým připojením SSMC-11 s podporou komunikačních protokolů Profibus/EpsNet, Modbus, Profibus DP.

Obvody umožňují dvoufázové řízení krokového motoru s nastavitelným omezením maximálního proudu motorem. Napájení výkonových obvodů motoru je vyvedeno samostatně přes pojistku. Jsou vyvedeny samostatné vstupy pro koncové spínače a spínač referenčního bodu. Na tyto vstupy je možné připojit bezpotenciálové kontakty, TTL úrovně nebo napětí až 24 V.

Logické vstupy jsou galvanicky oddělené, bipolární s napětím 12 V nebo 24 V s jedním společným vodičem. Umožňují zvolit zapojení se společným plus nebo mínus a podle toho používat snímače s výstupem pnp nebo npn. Konfigurace jednotky (nastavení filtru vstupních signálů) umožňuje používat i střídavé vstupní napětí.

Spínacím prvkem je polovodičové relé (SSR), které umožňuje přímé spínání kontrolek do 48 V nebo externích reléových modulů XBO-03 nebo triakových XBO-04. Konstrukce jednotky zajišťuje odepnutí výstupů při ztrátě komunikace s centrální jednotkou.

Na čelním panelu je přepínač síťové adresy a blokování relé. Sběrnice se k jednotce připojuje propojovacími můstky InCo nebo desetižilovým kabelem, který obsahuje vlastní komunikační linku i napájecí napětí.
Indikační LED zobrazují stav vstupů i nastavený stav výstupů.

Jednotka je konstrukčně uspořádána v kompaktní krabičce, která se montuje na lištu DIN. Svorkovnice pro připojení vstupních a výstupních signálů jsou odnímatelné.


blokové schéma CSMC-11

Blokové schéma modulu CSMC-11

obj.č. typ a popis výrobku (nalezeno 0 x)
Produkt v ceníku nenalezen! Info o ceně na tel. 321 727 753 - Ing. Franc.
 
.

přepne Klasické zobrazení